PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732561}

Kurt Cobain: Życie bez cenzury

Cobain: Montage of Heck
7,5 10 557
ocen
7,5 10 1 10557
7,1 12
ocen krytyków
Kurt Cobain: Życie bez cenzury
powrót do forum filmu Kurt Cobain: Życie bez cenzury

Smutek, smutek i jeszcze raz smutek. To naprawdę dobry dokument, bardzo osobisty. A rodzice Cobaina powinni wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, bo mam wrażenie, że nie dopuszczają do siebie myśli, że zachowanie ich syna nie wzięło się znikąd. Raz jeszcze, to naprawdę dobry film, bardzo smutny i nostalgiczny.

ocenił(a) film na 7
ale_ola28

Też tak pomyślałam oglądając, że przeszkadzał rodzicom i go przerzucali z domu do domu, bo był trudny, nadpobudliwy, bardzo to smutne...

ocenił(a) film na 9
ale_ola28

Sam zastanawiam się, czy rodzice Kurta czują dziś wyrzuty sumienia po tym, co się stało?

ocenił(a) film na 9
mvtir

Hmmm szczerze? Myślę, że nie. Słuchając ich wypowiedzi i patrząc na nich nie odczułam, żeby mieli jakieś wyrzuty sumienia. To strasznie przykre, bo w końcu to było ich dziecko. 

ocenił(a) film na 9
ale_ola28

Odniosłem podobne wrażenie. Parafrazując trochę ich wypowiedzi i sposób, w jaki je wypowiadają: "Ot, straciliśmy jedno dziecko, mamy jeszcze inne. Nie zrobiliśmy niczego złego. To Kurt był nieznośny, sam z siebie coś odpi*rdalał, ubzdurał sobie bycie gwiazdą i na końcu sobie z tym nie poradził, ale to nie nasza wina!"

Teraz z kolei zastanawiam się, jak wyglądał kontakt na linii Kurt - rodzice Kurta w momencie, gdy był już mega sławny?

ocenił(a) film na 5
ale_ola28

Matka wyglądała na smutną w tym filmie i chyba ma jakieś poczucie winy. Macocha przyznała, że ma wyrzuty sumienia, a ojciec gadał, jakby o kimś obcym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones