PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114505}
6,5 1 100
ocen
6,5 10 1 1100
6,7 7
ocen krytyków
Zabić drania
powrót do forum filmu Zabić drania

Chyba jednak za bardzo amerykański. Rozwija wątki mało ważne, przeocza to, co istotne i to, co mogłoby nadać właściwy sens temu wszystkiemu. Ale tak, to ta historia o zamrodowaniu swojego szkolnego kolegi jest po prostu nieprzekonująca... nawet jeśli oparta na faktach. Portrety psychologiczne tych dzieciaków są spłycone, czasem wręcz zakrawają o debilizm lub porzadne wypaczenie umysłowe (blondynka opowiada koleżance o zabójstwie), ich sposób myślenia też. Mało tu logiki, mało realności, za dużo Ameryki. A przecież ten temat już nie raz w kinie był - gdy się go podejmuje po raz n-ty, chyba powinno się to zrobić z jakimś pomysłem.

Nusia

Mam podobne odczucia. Oglądając ten film, odnosiłem wrażenie, że jest to film o upośledzonej młodzieży w stopniu lekkim. Szkoda czasu na "Bully". Szczególnie beznadziejne są sceny dziejące się po morderstwie. Tak jak wspomniał przedmówca... główni bohaterowie bardziej pasują na debili niż zabójców.

ocenił(a) film na 9
moonman

gdzie widzieliście ten film??nigdzie nie moge go dorwać...:( prosze o kontakt swordfish1@o2.pl

moonman

"Mam podobne odczucia. Oglądając ten film, odnosiłem wrażenie, że jest to film o upośledzonej młodzieży w stopniu lekkim. Szkoda czasu na "Bully". Szczególnie beznadziejne są sceny dziejące się po morderstwie. Tak jak wspomniał przedmówca... główni bohaterowie bardziej pasują na debili niż zabójców."


i własnie dlatego ten film jest calkiem zabawny i od któregoś momentu ogląda sie go jak komedię :) zwłaszcza jak pojawia się Donny :) zresztą to oparte na faktach i ci ludzie musieli być w rzeczywistości tacy głupi :)

ocenił(a) film na 7
moonman

Bo de facto nie są zabójcami, rzucili się jak to się mówi z motyką na słońce (oczywiście nie myślę o ofierze).

ocenił(a) film na 6
Nusia

Film ewidentnie potwierdza jak uciśnięte na umyśle jest społeczeństwo USA (szczególnie to młode). Piszecie tu, że bohaterowie filmu zachowują się jak debile i przez to brak w nim realizmu. Niestety, uważam, że nie! Po prostu gro amerykanów to debile.

Nusia

A jak mają się zachowywać dzieciaki o umysłach rzeczywiście niezbyt lotnych - i w dodatku już zdewastowanych przez używki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones