Michael PittII

Michael Carmen Pitt

7,7
10 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Pitt

PRZYKUWA UWAGĘ W KAŻDYM FILMIE i sądzę że można go będzie wkrótce porównywać z M.BRANDO,J.DEANEM,L.DICAPRIO czy innymi tuzami.

Absolutnie się zgadzam, rolą w Zakazanym Imperium otworzył sobie bramy do sławy:D

Absolutna prawda...przyciąga uwagę i fascynuje.

zgoda, ale bym nie przesadzał z porównaniami, niech popracuje, ma charakter, w Zakazanym Imperium pokazał świetną grę

użytkownik usunięty

Fakt. Tylko ze na razie filmy w których ma zagrać nie wróżą Bóg wie jakiej kariery. Trzeba jednak przyznać,że chłopak ma ogromny potencjał :)

użytkownik usunięty

I ja się tutaj podpisuję, zgadzam się; nawet z porównaniami. W Marzycielach i w Funny Games wygrywa konkurs na najbardziej hipnotyczną/hipnotyzującą fizjonomię.

hahahaha

zagral jedna naprawde genialna role, wg. mnie jedna z najlepszych w historii kina, chodzi oczywiscie o film Funny Games U.S.

użytkownik usunięty

odgrzewam temat , co warto obejrzeć grane przez tego Pana ? (nie seriale)

I origins - świetny film ! Widziałam go kilka dni temu a ciągle o nim mysle :) Michael był w nim rewelacyjny!

użytkownik usunięty
Olipatka

mów do mnie jeszcze ........ pleaseee

Hahah nie mam już nic do dodania :D

użytkownik usunięty

czy i kiedy nastąpi przełom w jego karierze ? nic zachwycającego raczej się nie dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones