Michael PittII

Michael Carmen Pitt

7,7
10 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Pitt

Z takich ról go właśnie kojarze. Wygląda jak zamulony Johnny, taki typ spokojnego seryjniaka który najpierw torturuje i zabija a potem gwałci.

mlody969

No racja. Zgadzam się, nie przepadam za tym chłopakiem, ale to tylko moje zdanie.
Nawet dobrze zagrał w Śmiertelnej wyliczance.
Ale Ryan Goslin lepiej zagrał.

mlody969

No racja. Zgadzam się, nie przepadam za tym chłopakiem, ale to tylko moje zdanie.
Nawet dobrze zagrał w Śmiertelnej wyliczance.
Ale Ryan Gosling lepiej zagrał.

mlody969

No racja. Zgadzam się, nie przepadam za tym chłopakiem, ale to tylko moje zdanie.
Nawet dobrze zagrał w Śmiertelnej wyliczance.
Ale Ryan Gosling lepiej zagrał.

why_nOt

Przydżumieni psychopaci są najlepsi! .

Kele_Hottie_mmmm

Przydżumieni psychopaci rządzą :D...........................

mlody969

przydżumiony psychopata no padłem :DDD haha

mlody969

ma taki zacpane oczy. zawsze podkrazone i czerwone. ale ogolnie jego gra mi sie podoba np w delirious, funny games albo the dreamers . pzdr

kursu

W "Funny Games" najlepszy! Jest świetny, nawet jeśli ma być kojarzony (słusznie zresztą) z psychopatą. Ma coś w sobie takiego, że chce się na niego patrzeć...

imaginary__

mi się akurat nie chce. chodziło mi o to że ten koleś odgrywa tylko jeden typ ról - a to żadne aktorstwo

mlody969

Nie znam go ale to dobrze ze tak wyglada bo taka postac musi zagrac w "Pinkville", a zagra psychopatycznego porucznika oddzialu amerykanskiego w MY LAI !! Jak zagra bardzo dobrze to ma szanse na OSCARA... Tom Berenger zagral swietnie ale byl tylko nominowany w PLUTONIE...

mlody969

coś w tym jest :) ale taki słodki psychopata :D

Baby_Black27

mrrr...

mlody969

no ma chłopak pecha do ról chyba, albo sam sobie takie wybiera, bo tylko jako takiego psychola jak np w funny games us. go kojarzę... niestety

mlody969

"Wygląda jak zamulony Johnny" - Człowieku, jesteś dla mnie Bogiem, twój koment wymiata xDDD!

mlody969

:D
Padłam jak to przeczytałam:D
Ale najlepsze jest to, że coś w tym jest;D

mlody969

Hahaha, dawno się tak nie uśmiałam z komentarza :D Ale zgadza się, jest idealny do tego rodzaju ról, tyle że mnie osobiście coś w nim irytuje, choć talentu mu nie odmawiam.

mlody969

Nom dokładnie takk zamulony-przydżumiony wargasS! heheh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones