PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115365}
6,0 1 288
ocen
6,0 10 1 1288
Kurt & Courtney
powrót do forum filmu Kurt & Courtney

Ciekawy bo realizowany praktycznie na własną rękę (tj. taki domowy film) i dość niskobudżetowy (w fragmentach filmu jest mowa o problemach finansowych :P). Autorzy filmu postawili jasno na to, iż KC został zamordowany przez (nie bezpośrednio - choć kto wie) jego żonę - Courtney Love. Można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy ;). Ale jeśli czytaliście jakąś książke o KC, to nie wiem czy ma sens oglądanie tego filmu... A co do śmierci - po przeczytaniu książki "Pod ciężarem nieba" przekonałem się, że jednak popełnił samobójstwo...

Zawisza_2

po przeczytaniu dzienników Kurta, tez doszlam do takiego wniosku, a " Pod ciezarem nieba" musze zakupic i przeczytac.
Jestes pierwsza osoba, ktora napisala, ze popelniljednak samobójstwo. Wszyscy trwaja w przekonaniu, ze jednak Courtney Go zabila.- zlecila zabójstwo.
Wszyscy chca trzymac jego strone i stac za nim murem.. W tej kwestii sie juz chyba nie da.

caroootka

Nie ma to jak odpowiedź po ponad trzech latach :)... Pod Ciężarem Nieba polecam

Zawisza_2

;) Wczoraj specjalnie sie rejestrowalam zeby odpowiedziec na Twojego posta xP
Wiec musze kupic. Ale chyba anglojezyczna ;)

użytkownik usunięty
caroootka

Tak, to jest świetna książka, prawdziwa. "Hevier then Heaven". Zawsze mnie interesowało coś więcej, niż piosenki Kurta. Np. jego teksty... Dlatego zakupiłam tę ksiązkę. No i nie żałuje, choć nigdy nie kupuje biografii, wolę AUTObiografie. Poza tym nie wydaje mi się, aby policja[, czy kto tam się tym zajmuje] w dzisiejszych czsach nie zajęła się jeszcze tą sprawą. Kurt się zabił. I tyle.

Z całym szacunkiem co do waszego zdania na ten temat, ale musze zaprzeczyć.
Książka "Pod ciężarem nieba" była kontrolowana przez Love. Czytając dzienniki Kurta Cobaina okazujecie brak szacunku.
Przeczytałam książkę "Miłość i Śmieć Morderstwo Kurta Cobaina" (polecam)
Tam właśnie zacytowali fragment dziennika: "W okresie między październikiem 1991 a grudniem 1992 skradziono mi cztery notatniki, na które składały się dwa lata poezji i osobistych zapisków... To, co mnie najbardziej bolało tego roku, to nie fakt, że media mogą rozdmuchać pewne sprawy, ani też głupie plotki, ale gwałt zadany moim osobistym przemyśleniom. Ograbiony ze stron opisujących moje pobyty w szpitalach, w samolotach, hotelach itd., muszę powiedzieć:>>Pier***cie się wy wszyscy, którzy nie macie żadnego szacunku dla mnie jako osoby. Zadaliście mi gwałt boleśniejszy, niż to jesteście w stanie sobie wyobrazić<<"


I czemu Courtney wydała te dzienniki?? Dla kasy!! Nie uszanowała własnego męża. Radzę wam przeczytać te książkę, bo dowiecie się prawdy o Courtney Love!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones