PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115365}
6,0 1 288
ocen
6,0 10 1 1288
Kurt & Courtney
powrót do forum filmu Kurt & Courtney

Wyrazy uznania (?) należą się autorowi co najwyżej za skompletowanie tak wesołej gromadki bohaterów. Jednym zdaniem - banda degeneratów i mitomanów lubiących być w centrum zainteresowania. Ludzie Ci pozbawieni są wszelkiej wiarygodności i nie zaufałabym im nawet gdybym miała tylko zapytać o godzinę, a co dopiero budować na ich słowach teorię spiskową tak dużego kalibru.
Poza tym zwyczajnie nudny i kiepsko zrealizowany dokument. Ledwo dobrnęłam do końca. Zachwycać mogą się nim chyba tylko psychofani Kurta.

frrozen_

Zgadzam się, mieliśmy tu całą galerię cwaniaczków-nieudaczników którzy bardzo chcieli zarobić na śmierci Kurta ale im nie wyszło. Ich poziom niewiarygodności był aż nieprawdopodobny, ja do samego końca czekałem na jakąś woltę w stylu "no tak, widzimy jak wiarygodni są ludzie którzy są za teorią spiskową więc chyba nic z tego", ale nic takiego nie nastąpiło. Więc okazało się że cały ten film był na serio co ustawiło reżysera w jednym rzędzie ze swoimi psycho-rozmówcami.

ocenił(a) film na 2
rad0slaw

Zgadzam się z wami, ten film był żenujący. Pamiętam, jak wściekła wyszłam po nim z kina, nie dowierzając że coś tak nieprofesjonalnego mogło w ogóle powstać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones