PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7892}
5,7 6 012
ocen
5,7 10 1 6012
6,3 9
ocen krytyków
Last Days
powrót do forum filmu Last Days

rozczarowuje

ocenił(a) film na 3

niezależny wydźwięk, symboliczna konwencja jest tylko przykrywką, narzędziem, to nie żadne arcydzieło, to nawet nie jest dzieło tylko nędzna pseudo_fabuła, której fundamentem jest jedynie pomysł.
Gus Van Sant wpadł na koncept zrobienia filmu o zagubieniu muzyka, uzależnieniu, ułomności radzenia sobie z rzeczywistością.
Chyba.
Zostal sam pomysl, bez mozliwosci realizacji.
Film to 1,5 godziny jęków, powolych ruchow kamery i niefortunnych, rzadkich dialogow. Nie daje odpowiedzi, nie zmusza do reflekcji, zatem coz to za film?

Pomyłka.

ocenił(a) film na 4
Karlis

zgadzam sie z tobą...w filmie nic sie nie dzieje...nie ma nawet dobrej muzyki....rozczarował mnie i to bardzo

ocenił(a) film na 3
diary_of_dreams

reżyser podobno nie uzyskał praw do wykorzystania muzyki Nirvany w filmie ( Love sie nie zgodzila....), co nie zmienia faktu, że film jest nędzny.

Karlis

Karlis jeżeli Ci sie film nie podobał to dlaczego dodałaś go do ulubionych???

ocenił(a) film na 3
Kaka880

bo kiedyś, zanim interfejs filmwebu sie sie zmienil, dodawalam wszystkie filmy, ktore widzialam do ulubionych, zeby miec wglad, tyle

ocenił(a) film na 7
Karlis

No pewnie, lepiej sobie obejrzeć kolejną komedię romantyczną, co?

użytkownik usunięty
Vargazz

Rozwalił mnie ten komentarz xDDD

ocenił(a) film na 1
Vargazz

Bo na tym świecie są tylko komedie romantyczne i pseudoartystyczne wypociny.

ocenił(a) film na 2
Karlis

Nic dodać nic ująć. Nie wiem w sumie czego spodziewałem się po tym filmie, na pewno nie 1,5 godzinnej mordęgi. Kompletna klapa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones